بیشتر افراد فکر می‌کنند مراقبت از پوست یک روش ثابت و مشخص دارد اما دنیای بهداشت و زیبایی پوست کاملا پویا و در حال تغییر است و روش‌های جدید مراقبت پوستی هر سال خبر از تکنولوژی‌ها و سبک‌ها جدیدی می‌دهند که دستیابی به زیبایی، جوانی و شادابی پوست را ساده‌تر خواهد کرد. این روش‌های جدید مراقبت پوستی توسط متخصصان و کارشناسان خبره معرفی می‌شوند و با معرفی آن‌ها روش‌های قدیمی که بی‌اثر یا حتی مضر شناخته شده‌اند منسوخ می‌شوند.

اما این روش‌های جدید مراقبت پوستی برای سال جدید میلادی کدامند؟ ما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز روش‌های جدید مراقبت پوستی را که در سال ۲۰۱۹ محبوب خواهند بود به شما معرفی خواهیم کرد و در ادامه به یک پرسش رایج در مورد مراقبت از پوست پاسخ خواهیم داد.

بازسازی از روش‌های جدید مراقبت پوستی

همه ما دوست داریم پوستی صاف و یکدست داشته باشیم و به همین منظور لایه برداری می‌کنیم. اما لایه برداری بیش از حد می‌تواند باعث نازک شدن و حساس شدن لایه بیرونی پوست شده و اثرات نامطلوبی مثل التهاب و بیرون زدن رگ‌های پوستی را در پی داشته باشد. به همین دلیل کارشناسان به دنبال روش‌هایی بوده‌اند که پوست را مقاوم‌تر کند و بدون آن که لازم باشد لایه برداری‌های قوی و مکرری انجام دهیم پوستی صاف و یکدست داشته باشیم. بازسازی پوست یکی از روش‌های جدید مراقبت پوستی است که به تعمیر لایه بیرونی پوست منجر می‌شود و برای کسانی که پوست نازک و حساسی دارند بهترین گزینه است. محصولاتی که اثر بازسازی کننده دارند پوست را مرطوب و شاداب می‌کنند و زیبایی را به آن بازمی‌گردانند